Kim jesteśmy?

Od ponad 25 lat zajmujemy się szeroko pojętą reklamą. Od zawsze wyróżniało nas niestandardowe podejście do problemów naszych klientów i szybkie tempo ich rozwiązywania. Niegasnąca pasja w pracy, chęć ciągłego rozwijania się i podejmowania nowych wyzwań jest naszym motorem. Dzięki niemu w naszej historii pojawiło się wiele ciekawych wyzwań, którym sprostanie dało nam wiele satysfakcji. Realizowaliśmy materiały targetowane na rynek arabski, współpracowaliśmy z partnerami w Chinach przy wykonywaniu realizacji naszych klientów. W 2010 roku przygotowaliśmy materiały na EXPO 2010 odbywające się w Shanghaju. Tworzymy zespół designerów, projektantów, marketerów, programistów, specjalistów ds poligrafii (DTP). Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości. Jest to dla nas najważniejsze, bowiem zadowolenie naszych klientów jest miarą naszego sukcesu.

Siedziba naszej firmy mieści się na Kaszubach.  Malownicze otoczenie tego regionu jest naszą inspiracją

 

Elastyczność

Pracujemy dla naszych klientów. Wiemy jakie mają oczekiwania, dlatego dostosowujemy się zawsze do ich potrzeb. Oni są dla nas najważniejsi, a ich sukces, sensem naszej pracy.

Kreacja

Łamiemy utarte schematy, zgodnie ze znanym branżowym hasłem „Wyróżniaj się albo zgiń”. Mamy świadomość ciągłego wzrostu konkurencyjności na rynku, dlatego tworzymy kreatywne rozwiązania oparte na solidnej wiedzy typograficznej i twórczych umiejętnościach graficznych.

Innowacyjność

Znamy znaczenie innowacyjności. Posiadamy własny park nowoczesnych maszyn drukujacych i finiszujących w jednej linii produkcyjnej.

Jakość

Wychodzimy z założenia, że produkt słabej jakości nie działa. Dlatego najważniejsze w naszej pracy jest tworzenie takich produktów i świadczenie takich usług, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom stawianym przez nas i naszych klientów.

Czas i Terminowość

Rozumiemy, co kryje się pod hasłem „PILNE”. Wiemy, jak pracować, gdy liczy się każda minuta, a deadline zbliża się nieubłaganie. Wykorzystujemy systemy zarządzania pracą tak, aby rezultaty naszej pracy były dostępne wtedy, kiedy są potrzebne

Wiedza i Doświadczenie

Na rynku aktywnie działamy od 1993 roku. Od początku obserwowaliśmy jak kształtował się rynek reklamy w Polsce. Te obserwacje, wiedza i doświadczenie to potencjał, który wykorzystujemy by oddawać w ręce naszych klientów produkty i usługi najwyższej jakości.